Salvamont Victoria
Echipa noastra
Home Trasee Cabane - Refugii Principalele varfuri Cateva sfaturi Harti Album foto Contact
0268/241.940
0726.686.692
Afla vremea in muntii Fagaras
 2 la suta
SALVAMONT ALERT : Va rugam purtati echipamente adecvate!
Salvamont Victoria
 
Membri echipei Salvamont Victoria
 
Bross Thomas
Functie: Presedinte filiala ANSMR Victoria
Adresa: Str. Victoriei 7/48
Telefon acasa: 0268/241940
Telefon servici: 0268/241525
Telefon mobil: 0726.686.692
E-mail: tomasbross@yahoo.com
Trimite e-mail

Bunea Radu Decebal
Functie: Sef serviciu Salvamont
Telefon mobil: 0722.737.916
E-mail: bunea_radu@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Jurcovan Claudiu
Functie: Serviciu Salvamont
Telefon mobil: 0736.628.949
E-mail: juracov_claudiu@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Enache Razvan
Functie: Serviciu Salvamont
Telefon mobil: 0784.237.572
E-mail: enache_razvan@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Alupoaie Ioan
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: alupoaie_ioan@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Lungu Lucia
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: lungu_lucia@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Dobrea Ioan
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: dobrea_ioan@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Streza Stelian
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: streza_stelian@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Bunea Raducu Jr
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: bunea_radu@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Alupoaie Sebastian
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: alupoaie_sebastian@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Bross Thomas Jr.
Functie: Salvator montan voluntar
Telefon mobil:  
E-mail: thomas@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Culacov Alexandru
Functie: Salvator montan veteran (consultant)
Telefon mobil:  
E-mail: cucalov_alexandru@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

Dan Popa
Functie: Membru colaborator (realizator site)
Telefon: 0732.976.114
E-mail: danpopa@salvamontvictoria.ro
Trimite e-mail

 

 
Salvamont Victoria
 
Home Trasee Cabane - Refugii Principalele varfuri Cateva sfaturi Harti Echipa noastra Contact
Salvamont Victoria ® 2012 Toate drepturile rezervate Site realizat de Dan Popa